KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035260

nr 1403 5260

Jonny Forsström

(1944-2017), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -75. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 55x53 cm

Jonny Forsström, svensk målare och skulptör född 1944 på Öland, död 2017.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 14 juni 2021
kl 20:50:29

Jonny Forsström

Läs mer om Jonny Forsström